Toshiba Canvio Basics 500GB – recenzja dysku zewnętrznego

Toshiba Canvio Basics 500GB – recenzja dysku zewnętrznego

Toshiba Canvio Basics 500 GB to dysk zewnętrzny przeznaczony dla wymagających użytkowników. Mimo niewielkich rozmiarów, posiada pojemny dysk wielkości 500 GB, co umożliwia zapisywanie w jego pamięci setki zdjęć bądź filmów w rozdzielczości Full HD.

Wrażenia wizualne

Wizualnie Dysk Canvio Basics jest bardzo elegancki i wszędzie wygląda dobrze – czy to leżąc na biurku, czy po wyciągnięciu z torby w podróży. Poręczna, nieduża obudowa gwarantuje wygodę użytkowania. Zaokrąglone rogi konstrukcji dopasowują się do kształtu dłoni, dzięki czemu pewnie trzymamy w niej urządzenie. Na spodzie znajdują się gumowe podkładki antypoślizgowe, co może uratować nasz dysk przed upadkiem z biurka czy obudowy komputera.

Sprawdź tutaj gdzie kupisz najtaniej dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 500GB

Użytkowanie i cechy dysku Toshiba Canvio Basics 500GB

Po podłączeniu dysku Canvio Basics do systemu Microsoft Windows jest on od razu gotowy do użycia, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Dzięki temu, że do działania wystarczające jest samo podłączenie kabla do komputera czy innego urządzenia, osoby nie mające wcześniej styczności z dyskami zewnętrznymi poradzą sobie zupełnie bez problemu. Warto również zaznaczyć, że urządzenie obsługuje intuicyjne przeciąganie plików pomiędzy dyskiem a komputerem.

Urządzenie umożliwia bardzo szybki transfer plików za pomocą interfejsu USB 3.0 SuperSpeed. Co więcej, dzięki kompatybilności z technologią USB 2.0 dysk może być z powodzeniem podłączany do starszych urządzeń. Funkcja ta jest czynnikiem wyróżniającym ten model na tle innych o podobnej specyfikacji. Co więcej, dzięki wewnętrznemu czujnikowi wstrząsów urządzenie jest całkowicie chronione przed uszkodzeniami, jak na przykład upadkiem. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy dysku chcemy używać mobilnie – możemy bez obaw zabierać go ze sobą w podróż.

Może Ci się też przydaćPodsumowanie recenzji dysku zewnętrznego Toshiba Canvio Basics 500GB

Podsumowując, dysk Toshiba Canvio Basics 500 GB jest bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany, błyskawicznie przesyła pliki, a przy tym jest prosty w obsłudze. Pojemność wynosząca 500 GB zapewnia dużo miejsca na filmy, zdjęcia, gry, pliki muzyczne czy programy. Dysk dostępny jest w bardzo przystępnej cenie, stosunek jakości do ceny jest zdecydowanie bardzo wysoki.

Sprawdź tutaj gdzie kupisz najtaniej dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 500GB

Inne dyski zewnętrzne warte uwagi


Jak nas znalazłeś:

  • dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 500GB
  • Toshiba Canvio Basics 500GB
  • Toshiba Canvio
  • dysk zewnętrzny Toshiba Canvio
  • Toshiba Basics
  • dysk zewnętrznych Toshiba Basics
  • dysk zewnętrzny 500GB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *