Medycyna estetyczna

Awatar użytkownika
jachu19

Medycyna estetyczna

Post autor: jachu19 »

Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej? Jesteście za takim upiększaniem się, czy wolicie naturalne metody? :)

szycha

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: szycha »

Skoro można sobie pomóc, aby wyglądać piękniej to czemu z tego nie skorzystać? Uważam, że jeśli mamy odpowiednią ilość gotówki, to warto w ten sposób zadbać o siebie. Można w ten sposób nie tylko wyglądać idealnie, ale również zyskać pewność siebie. Zobaczcie sobie np. tutaj derm-al/pl/medycyna-estetyczna/chirurgia-plastyczna z jakich zabiegów można skorzystać.

Awatar użytkownika
Michaelooo

Post autor: Michaelooo »

Zainteresowała mnie ta kwestia. Muszę więcej poczytać na ten temat.

iwka

Post autor: iwka »

Jeśli chcecie pozbyć się naczynek na twarzy, to warto zerknąć sobie tutaj mediderm/com/pl/oferta/medycyna-estetyczna/zabiegi-na-twarz/usuwanie-naczynek i poczytać na temat usuwania naczynek. Myślę, że warto stawiać na profesjonalne rozwiązania, które pomogą nam poprawić swój wygląd i pewność siebie. Jest to ważne. Trzeba się jednak liczyć z tym, że czasem potrzebna będzie seria zabiegów.

kiniak

Post autor: kiniak »

no to jak już dzielimy się namiarami na sprawdzone kliniki to ja polecam z całego serducha Magiczną Klinikę ( ja chodzę na zabiegi w Warszawie ale przyjmują w wielu rożnych miastach w Polsce). Niewysokie ceny, rozbudowana oferta, zespół świetnych lekarzy z z wieloletnim doświadczeniem i praktyką.

naomi

Post autor: naomi »

Czasami już kosmetyki nie dają rady z odmładzaniem i wtedy najlepiej poddać się zabiegom medycyny estetycznej. W sumie nawet o tym myślałam, ale jeśli już to umówię się na wizytę do kliniki SkinClinic w Warszawie. Słyszałam pozytywne opinie o zespole tamtejszych lekarzy, którzy mają wybitne uzdolnienia i wyjątkowo życzliwe podejście do pacjentów. No i przede wszystkim ceny są przyzwoite.

marcelka

Post autor: marcelka »

Osobiscie mialam okazje byc na zabiegu liposukcji u pani doktor Zukowskiej z plastyczna.med/pl/ :) Zabieg i przygotowania bardzo profesjonalnie, kontakt z pania doktor rzeczowy i cieply, sama opieka super! A efektami jestem zachwycona

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Ja ostatnio korzystałam z centrum czaskobiety/com/, idąc tam nie wiedziałam, co mnie czeka, jednak na samym wejściu zostałam przywitana miłym uśmiechem, a pani doktor mi rzeczowo wyjaśniła, na czym polega zabieg i co po kolei będzie robiła. Wyszłam tam pod wrażeniem tego, jak może wyglądać obsługa pacjenta, gdym sama tego nie zobaczyła, to chyba bym nie uwierzyła.

Sabrina

Post autor: Sabrina »

Cześć, jakie zabiegi odmładzające skórę polecacie? Zaczynam odczuwać niestety skutki upływu lat ale chciałabym nieco wyhamować ten proces :) Czytałam ostatnio o dość fajnym zabiegu jakim jest kn-estetic/pl/zabiegi/profhilo/ . Podobno efekty utrzymują się do 18 miesięcy, czy któraś z was go już miała?

katarina

Post autor: katarina »

A ja uważam, że jeśli ktoś ma taką potrzebe i możliwość, to warto skorzystać. Czasami zdarzają się jakieś mankamenty urodowe, które wprowadzają nas w kompleksy i zaniżają poczucie naszej wartości :) Wiem coś o tym, bo sama miałam problem z bliznami po trądziku, dla jednych może nic takiego, dla mnie-dramat. Brzydko to wyglądało, nieestetycznie i zwyczajnie źle się z tym czułam. Na szczęście trafiłam na chirurgplastyczny-krakow/pl tutaj robią zabiegi laserem frakcyjnym, kilka sesji i poprawa ogromna

ODPOWIEDZ