Wizyta u lekarza

werka

Re: Wizyta u lekarza

Post autor: werka »

Jeśli zaczyna nam coś dolegać i nie potrafimy sobie sami tutaj poradzić to obowiązkowo należy zgłosić się do lekarza. Mnie jakiś czas temu męczyły ciągle nawracające infekcje układu moczowego. Siedzę w pracy a tutaj co chwilę chce mi się do łazienki, no ciężko było mi wtedy się skupić na swoich obowiązkach. Ale po wizycie u lekarza wyszłam z odpowiednimi zaleceniami w tym o poleceniu zakupu środka urolact, czyli doustnego probiotyka urologicznego.

gepper

Post autor: gepper »

Czasami tak naprawdę niepotrzebnie te wizyty wciąż odkładamy. Mi się wydaje, że powinniśmy raczej starać się dbać o siebie, a nie tylko pakować się w niesprawdzone historie. A skoro o mnie mowa, to może tutaj https://awesometn.com/badanie-krwi-dlac ... kie-wazne/ też poczytacie o badaniach? Ja tak na pewno robię.

Roman77

Post autor: Roman77 »

To nie są proste tematy. Jeśli bardzo obawiacie się porodu, to koniecznie powinnyście zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ i umówić się do nich na poradę. Dzięki temu będziecie w stanie przepracować ten temat i cieszyć się każdym dniem ciąży.

fufel

Post autor: fufel »

No ja muszę teraz też iść do specjalisty laryngologa tylko nie wiem gdzie najlepiej. Macie jakieś porady na to? Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/laryngolog/ widziałam że przyjmuje prywatnie w tej poradni. Moja siostra się tam leczyła i chwaliła ich więc możliwe że też się tam do nich udam. Co wy na to?

Draksa1981

Post autor: Draksa1981 »

Na ostatniej wizycie z objawami anginy i przeziębienia, lekarz podsunął mi naturalny sposób na bolące gardło . Mój żołądek bardzo źle reaguje na antybiotyki, po mimo branych prebiotyków, bardzo długo odczuwam dyskomfort przy spożywaniu pokarmów. Teraz będę się leczyć imbirem i czosnkiem i miodem.

Syśka

Post autor: Syśka »

Czy wiecie czym są Redusugar kapsułki? Od lat choruje na cukrzyca, a te tabletki mają za zadanie obniżenie poziomu cukru we krwi oraz zmniejszenie ilości tłuszczu we krwi. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Awatar użytkownika
PanPuzonik

Post autor: PanPuzonik »

Ostatnio coraz gorzej widzę - myślę, że to najwyższa pora aby udać się do okulisty. Zależy mi na sprawdzonej przychodni, która będzie wyposażona w specjalistyczny sprzęt, najlepiej firmy https://www.mdt.pl/14,urzadzenia-okulistyczne. Problemy ze wzrokiem to nie przelewki, dlatego chcę zostać jak najlepiej obsłużony.

Roman77

Post autor: Roman77 »

Jest wiele ważnych kwestii, na które na pewno warto zwrócić uwagę. Moim zdaniem cennym wyborem będzie na pewno odpowiednia suplementacja witaminowa. Wystarczy dowiedzieć się na temat tego, jak działa wit d3 na organizm. Powinniście dobrze to przemyśleć, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie!

renia

Post autor: renia »

ja na szczęście nie choruję ale raz na jakiś czas i tak muszę odwiedzić gabinet jak ostatnio w celu wykonania badań okresowych do pracy. Okazało się nawet, ze nie muszę jechać do przychodni ( Medivita w Warszawie) bo konsultacja ze specjalista może odbyć się online :) szybki termin, sympatyczna obsługa, profesjonalne badanie.

Draksa1981

Post autor: Draksa1981 »

Moja ostatnia wizyta u lekarza skończyła się antybiotykiem, a później bardzo długo bolał mnie brzuch. Teraz staram się uodparniać i jem co dziennie czosnek na gardło . Do zapachu i smaku już się przyzwyczaiłam, jak ktoś nie lubi surowego to mozna jeść konserwowany.

ODPOWIEDZ