Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

werka

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: werka »

Moim zdaniem to już nie te czasy, że gadżety reklamowe cokolwiek jeszcze znaczą. Od lat robiłam długopisy, notatniki, kalendarze itp i głównie to na targach branżowych pobierały to osoby które kompletnie nie interesowały się produktem a raczej kolekcją takich pierdół. W tym roku budżet ten przeznaczyłam na działania marketingu internetowego prowadzone przez bellatorgroup/pl i to przynosi efekty. Dobrze kierowane działania szybko docierają do docelowej grupy odbiorców, a to przekłada się na większą ilość zapytań.

gepper

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gepper »

Moim zdaniem tak, w zależności od tego, co na dany gadżet powiedzą nasi klienci. Zdecydowanie dobrze będzie na przykład takie artigraf/pl/oferta/kubki-reklamowe kubki kupić, ale też i pendrive, czy długopis się sprawdzi. Ja sama o tym myślę, ale na razie muszę w ogóle zabrać więcej funduszy na reklamę. I wtedy wystartuję konkretnie.

kojka

Post autor: kojka »

No wiesz co, to zależy o jakich gadżetach konkretnie mowa. Bo są takie, w które warto faktycznie zainwestować i takie w które niekoniecznie. Ja na przykład ostatnio zdecydowałam się na stempel z logo i jak najbardziej polecam.

renia

Post autor: renia »

No jasne, ze tak :) My ostatnio zamawialiśmy kalendarze plakatowe, które obecnie wręczamy klientom :) jeśli też macie podobne plany to na pewno warto zapoznać się z ofertą firmy ATEKO ateko/pl/kategoria/kalendarze/plakatowe/. Ogromny wybór kalendarzy i to nie tylko tych plakatowych ( są jeszcze książkowe czy takie do postawienia na biurko). Super jakość a ceny bardzo atrakcyjne :)

katarina

Post autor: katarina »

Teraz z gadzetami, to tak srednio. Wydaje mi sie, ze duzo bardziej sprawdza sie obecnie reklamowanie firmy w internecie. Jesli sami nie mamy smykałki do tego typu dzialan, to warto skorzystac z pomocy jakies agencji marketingowej, na przyklad marketingprewencyjny/pl/ są naprawde swietni,ogarniaja kryzysy wizerunkowe, prowadza kampanie sprzedazowe i marketingowe

ODPOWIEDZ