Herbatki zdrowotne

Sabrina
Posty: 91
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:48 pm

Herbatki zdrowotne

Post autor: Sabrina »

Cześć kochane, czy pijecie jakieś specjalne zioła czy herbatki, które dobroczynnie wpływają na nasz organizm? Ja nigdy nie przykuwałam do tego większej wagi do momentu aż przeczytałam kilka wartościowych artykułów na My-V. Stronka godna polecenia, każda kobieta powinna ją odwiedzić.

aranz
Posty: 152
Rejestracja: czw sie 27, 2020 8:19 am

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: aranz »

Tak naprawdę to ja nie wiem, co tam pijacie, ale mi zasmakowała yerba mate. Stąd właśnie moje zainteresowanie produktami takimi jak argentynalimited/pl ma w ofercie. Widziałam tam różnorodne smaki takiej herbaty, a dodatkowo dowiedziałam się, że można tu przede wszystkim przemyśleć zakup hurtowy. To mnie ciekawi.

Lilka
Posty: 289
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: Lilka »

A co sądzicie o zielonej herbacie? Wierzycie w jej drogocenne właściwości? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej coteca/pl/herbata-zielona/496-1349-herbata-zielona-japonska-kukicha.html#/59-waga_herbat-50g i japońskiej, zielonej herbacie kukicha. Dowiedziałam się, że herbata ta może mieć działanie relaksujące i odprężające, jest bogata w aminokwasy, minerały oraz witaminę C. Może ktoś z Was miał okazję już taką herbatę pić?

kojka
Posty: 504
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:49 am

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: kojka »

W takim razie wybierz herbaty ziołowe :) W sklepie cupandyou/pl/ziolowa-herbata masz ogromny wybor, więc na 100% znajdziesz coś dla siebie. Co ważne, herbaty z tego sklepu są bardzo dobrej jakości. Sama piłam nie jedną herbatę od nich i wszystkie z nich polecam.

Mixio
Posty: 141
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:41 pm

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: Mixio »

Wiele osób decyduje się na różne herbaty ziołowe, które mają doskonały wpływ na zdrowie, ale nie wie, że są też inne rodzaje herbat, które doskonale wspomagają organizm. Jedną z takich herbat jest herbata biała pai mu tan coteca/pl/herbata-biala/446-herbata-biala-pai-mu-tan.html . Herbata ta ma bardzo dobry smak i delikatny aromat i doskonale gasi pragnienie. Biała herbata doskonale pobudza organizm, działa antynowotworowo, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i cukru we krwi. Herbatę tą warto włączyć do swojej codziennej diety.

kinia89
Posty: 80
Rejestracja: śr lut 03, 2021 5:44 pm

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: kinia89 »

Nie wiem czy wiecie, ale woda alkaiczna ideau/pl/ jest prozdrowotna. Taką wodę to zdecydowanie warto byłoby pić. Nie wiem czy wiecie, ale działa antyoksydacyjnie, wspomaga przemianę materii, pomaga w szybkiej regeneracji komórek, nawet przeciwdziała przewlekłemu zmęczeniu.

MichalinaSw
Posty: 168
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:47 am

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: MichalinaSw »

Ja od jakiegoś czasu pijam herbaty konopne ;) Miałam ostatnio bardzo stresujący okres w życiu a ta herbatka działa na moje nerwy kojąco ;) Bardzo polecam wszystkim zestresowanym, którzy szukają skutecznego sposobu na odprężenie :) Ja zamawiam ze sklepu alba-hemp/com/sklep/ :)

ola94
Posty: 46
Rejestracja: wt paź 06, 2020 5:51 pm

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: ola94 »

Wiele herbat ma prozdrowotne właściwości. Warto wybierać te najlepsze. Ja od siebie mogę wam zaproponować japońską matchę, Jest pyszna i zdrowa. Podnosi poziom energii i wzmacnia wytrzymałość. Uspakaja i relaksuje. Wzmacnia układ immunologiczny i dużo więcej. Taką certyfikowaną, organiczną matchę kupicie tutaj ouritsumatcha/pl/ - koniecznie sprawdźcie.

gepper
Posty: 184
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:46 pm

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: gepper »

Cześć, możecie mi powiedzieć, jak to wygląda? Jak się ogólnie za kupowanie takich herbatek zabrać? Ja właśnie się nad tym skupiam i mam problem z wyborem. Widzicie, tutaj ohtea/pl/ jednak mam sporo produktów, ale nie chcę zdecydować się na coś bezsensownego. Dlatego proszę Was o podpowiedzi, na pewno będzie to mi bardzo pomocnym.

majka
Posty: 132
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:39 pm

Re: Herbatki zdrowotne

Post autor: majka »

Jeśli zastanawiacie się jakie zioła warto włączyć do diety to ten artykuł https://prozdrowotni.pl/ziola-ktore-dod ... j-apteczce da wam odpowiedź. Ja kiedyś sceptycznie podchodziłam do ziół, ale zmieniłam zdanie gdy trochę poczytałam.

ODPOWIEDZ